برای افزایش درآمد در قسمت اول، 3 مورد از راهکارهای افزایش درآمد رو بیان کردیم، در این قسمت با راهکارهای دیگه ای در خدمت شما هستیم.

به نتیجه کار ایمان داشته باشین

برای افزایش درآمد وقتی شروع به اقدام می کنین از مسائل و مشکلات پبش رو ترس نداشته باشین، به خودتون ایمان داشته باشین و سعی کنین مسائل رو حل کنین، بدونین اگه کاری که شروع کردین رو اگه تا آخر ادامه بدین کار بزرگی کردید وگرنه هر کسی می تونه وسط راه کارش رو رها کنه.

اره تون رو تیز کنین

حتما این داستان رو شنیدید که روزی 2 نفر برای قطع درختان یک جنگل مامور شدند، مقرر شد که به هر فرد به تعداد درختانی که قطع می کنه پول پرداخت بشه، این 2 نفر کار خودشون رو شروع کردن، یکی از اون افراد پس از مدتی دید با اینکه وقت بیشتر برای قطع درختان می گذاره به نسبت فرد دیگر درختان کمتر قطع می کند.

کنجکاو شد که دلیل این مسئله رو بدونه، بررسی کرد دید اون فرد به ازای هر 2 ساعت که کار می کنه، 1 ساعت به تیز کردن اره اش اختصاص میده، این عامل تمایز آنها شده بود.

سیستم کسب و کارتون رو بهینه کنین

اگر صاحب کسب و کاری هستین پس حتما یک سیستم دارین، یکی از کارهایی که می تونین برای افزایش درآمد انجام بدین اینه که مسائل، مشکلات و موانع سیستم کسب و کارتون رو شناسایی کنین و اونها رو برطرف کنین، مطمئن پس از حل اونها، کسب و کار شما درآمد بیشتری رو خلق می کنه.

روند کارها و برنامه ها را بررسی کنین

تجزیه و تحلیل کنید

روند اجرایی کارها و برنامه هایی که در حال انجام اونها هستید رو به دقت تجزیه و تحلیل کنین، ببینید چه عواملی سبب می شه کار شما به کندی پیش بره یا سبب هزینه اضافی بشه؟

موانع رو شناسایی کنید

به سادگی می تونین با شناسایی و برطرف کردن اونها کارها و برنامه هاتون رو سریع تر انجام بدین.

امیدوار باشین و هیچ وقت تسلیم نشین

همیشه این جمله رو به یاد داشته باشین:

«افراد موفق هیچ گاه تسلیم نمی شوند و افرادی که تسلیم می شوند هیچ وقت موفق نمی شوند.»

این جمله مفهوم بسیار ساده ای رو بیان می کنه، اگر کاری رو شروع کردید باید تا آخر پای آن بایستید، این بدین معنی نیست که اگر متوجه شدید مسیر اشتباهی رو دارین پی می گیرین مسیرتون رو عوض نکنین، این جمله بدین معنیه که در مسیر درست خودتون تا آخر پیش روی کنین.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *